Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATSKEDAR, 6 st., silver, engelsk snäckmodell, Gustaf Möllenborg, Stockholm 1844-45, stämplat monogram under adlig krona + 4 st udda matskedar 1801-1862
Lagningar och bruksslitage
358743
2016-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här