Skedar silver

Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATSKEDAR, 6 st., silver, engelsk snäckmodell, Gustaf Möllenborg, Stockholm 1844-45, stämplat monogram under adlig krona + 4 st udda matskedar 1801-1862

Lagningar och bruksslitage

358743

2016-02-09