Salvador Dali Tema

Salvador Dali Tema
Salvador Dali Tema
Salvador Dali Tema
Salvador Dali Tema
Salvador Dali Tema
Salvador Dali Tema
Salvador Dali Tema
Salvador Dali Tema

Klubbat för:

19 000 SEK

25 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): Carmen - Castanets, grönpatinerad brons, signerad Dali och numrerad 246/300, gjutarstämpel Scan höjd inklusive sockel 25 cm, äkthetsintyg och låda medföljer

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

358762

2016-02-08