Salvador Dali Tema
Klubbat för:
19 000 SEK
25 000 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989): Carmen - Castanets, grönpatinerad brons, signerad Dali och numrerad 246/300, gjutarstämpel Scan höjd inklusive sockel 25 cm, äkthetsintyg och låda medföljer
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Grafik&Skulptur
358762
2016-02-08