Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARVID KÄLLSTRÖM (1893-1967): Zigenerskan, granit,
signerad och daterad A. Källström 1930, höjd 42 cm
Proveniens: Konstnärens familj
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Grafik&Skulptur
358766
2016-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här