Arvid Källström Tema
Valmis
2016-02-08
358769
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
ARVID KÄLLSTRÖM (1893-1967): Geometrisk komposition, grönpatinerat brons, signerad A. Källström, höjd 36 cm
Proveniens: Konstnärens familj
Visas på Geijersgatan 14, Göteborg
Grafik&Skulptur