Alberto Magnelli Tema

Alberto Magnelli Tema
Alberto Magnelli Tema

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALBERTO MAGNELLI (1888-1971): Komposition, 1971, signerad och numrerad Magnelli H.C. XII/L, färglitografi, bladmått 65x48,5 cm, oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

358778

2016-02-08