Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALBERTO MAGNELLI (1888-1971): Komposition, 1971, signerad och numrerad Magnelli H.C. XII/L, färglitografi, bladmått 65x48,5 cm, oramad
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Grafik&Skulptur
358778
2016-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här