Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HENDRICK GOUDT (Holland, 1580-1648), Ceres seeking her Daughter, 1610, efter Adam Elsheimer, signerad i plåten, etsning, 32x24,7 cm, oramad
Litteratur: Bartsch, Hollstein 5
358797
2016-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här