Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ med stenskiva, två lådor, Louis XVI-stil, 1800-tal, intarsia, höjd 78, 36x71 cm
Skador, fanérbortfall, torrsprickor
358809
2016-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här