Byrå med stenskiva

Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ med stenskiva, två lådor, Louis XVI-stil, 1800-tal, intarsia, höjd 78, 36x71 cm

Skador, fanérbortfall, torrsprickor

358809

2016-02-05