Bordsur barometrar

Bordsur barometrar
Bordsur barometrar
Bordsur barometrar
Bordsur barometrar
Bordsur barometrar
Bordsur barometrar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSUR, BAROMETER, HYGROMETER, 1900-tal, mässingsfodral, Vallonmässing, höjd ca 9 cm, HYGROMETER/BAROMETER, 1900-talets andra hälft, plast/vitmetall, Tyskland, vägghängd, höjd ca 25 cm

Bruksslitage, ej funktionstestade

358814

2016-02-05