Skrivbord i Louis XV-stil

Skrivbord i Louis XV-stil
Skrivbord i Louis XV-stil
Skrivbord i Louis XV-stil
Skrivbord i Louis XV-stil
Skrivbord i Louis XV-stil
Skrivbord i Louis XV-stil
Skrivbord i Louis XV-stil
Skrivbord i Louis XV-stil
Skrivbord i Louis XV-stil
Skrivbord i Louis XV-stil

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD med lös uppsats, Louis XV-stil, 1900-tal, träskuret, höjd 76, 79x150, lös uppsats höjd 30 cm

Slitage, torrsprickor

358816

2016-02-05