Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERRYSPOONS, 15 st, sterlingsilver, 1800-tal, London och Dublin, skedblad med förgyllning, delvis med monogram och gravyr, längd 17-24 cm, totalvikt ca 825 g
358817
2016-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här