Bronshund

Bronshund
Bronshund
Bronshund
Bronshund
Bronshund
Bronshund

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKULPTUR, delvis förgylld brons, 1900-tal, springande hund, på stensockel, hundens höjd 6, längd 13 cm

358819

2016-02-05