Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKULPTUR, delvis förgylld brons, 1900-tal, springande hund, på stensockel, hundens höjd 6, längd 13 cm
358819
2016-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här