Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
GEORGES SPIRO (Frankrike/Polen, 1909-1984), Surrealistiskt landskap, signerad Spiro, olja på duk, 55x46 cm
PROVENIENS: Bukowskis Moderna, hösten 2001, auktionsnummer 270
358833
2016-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här