Georges Spiro olja

Georges Spiro olja
Georges Spiro olja
Georges Spiro olja
Georges Spiro olja
Georges Spiro olja
Georges Spiro olja

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GEORGES SPIRO (Frankrike/Polen, 1909-1984), Surrealistiskt landskap, signerad Spiro, olja på duk, 55x46 cm
PROVENIENS: Bukowskis Moderna, hösten 2001, auktionsnummer 270

358833

2016-02-07