Jenny Nyström blandteknik

Jenny Nyström blandteknik
Jenny Nyström blandteknik
Jenny Nyström blandteknik
Jenny Nyström blandteknik

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JENNY NYSTRÖM (1854-1946), Illustration, signerad med monogram JN, akvarell, tusch och täckvitt på papper, 24,5x15,5 cm

358840

2016-02-07