Oljemålning omring 1900 kustmotiv med klippa
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900), Kustmotiv med klippa och djur, enligt uppgift från Portugal, otydligt signerad och daterad L. Howitt? 1899?, olja på duk, 53x35 cm, på baksidan gammal oläslig etikett
358898
2016-02-07