Oljemålning omring 1900 kustmotiv med klippa

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900), Kustmotiv med klippa och djur, enligt uppgift från Portugal, otydligt signerad och daterad L. Howitt? 1899?, olja på duk, 53x35 cm, på baksidan gammal oläslig etikett

358898

2016-02-07