Toulouse Lautrec Tema

Toulouse Lautrec Tema
Toulouse Lautrec Tema

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

HENRI DE TOULOUSE LAUTREC (1864-1901): Ultime Ballade, 1893, monogramsignerad i trycket, färglitografi, ca 28x18 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

358899

2016-02-08