Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
HENRI DE TOULOUSE LAUTREC (1864-1901): Ultime Ballade, 1893, monogramsignerad i trycket, färglitografi, ca 28x18 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Grafik&Skulptur
358899
2016-02-08