Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989): Creation of Eve, 1970, signerad samt numrerad Dali 23/100, färglitografi, ca 49x48 cm
Visas på Geijersgatan, Göteborg
Grafik&Skulptur
358903
2016-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här