Salvador Dali Tema

Salvador Dali Tema
Salvador Dali Tema

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): Creation of Eve, 1970, signerad samt numrerad Dali 23/100, färglitografi, ca 49x48 cm

Visas på Geijersgatan, Göteborg

Grafik&Skulptur

358903

2016-02-08