Ikon 1800-tal La vierge du buisson ardent

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON, Ryssland, 1800-tal, La vierge du buisson ardent, 26,5x22 cm

Skador, smärre färgbortfall, krackeleringar

358912

2016-02-06