Soffbord med intarsia i olika träslag
Valmis
2016-02-05
358917
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, fanérat i teak, med intarsia, underrede med hylla, höjd 60, 119 x 70 cm
Bruksslitage