Soffbord med intarsia i olika träslag

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, fanérat i teak, med intarsia, underrede med hylla, höjd 60, 119 x 70 cm

Bruksslitage

358917

2016-02-05