Wilhelm von Gegerfelt

Wilhelm von Gegerfelt
Wilhelm von Gegerfelt
Wilhelm von Gegerfelt
Wilhelm von Gegerfelt
Wilhelm von Gegerfelt
Wilhelm von Gegerfelt

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

WILHELM VON GEGERFELT (1844-1920): "Hallands väderö", signerad, daterad W v Gegerfelt, olja på duk 55x91cm

358922

2016-02-05