Oidentifierad konstnär 1700-tal

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Damporträtt, olja på duk, ca 35 x 27 cm

Ytskador

358924

2016-02-05