Dosa 17/1800-tal

Dosa 17/1800-tal
Dosa 17/1800-tal
Dosa 17/1800-tal
Dosa 17/1800-tal
Dosa 17/1800-tal
Dosa 17/1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOSA, mässing, märkt anno 1797, locket med dekor av stadsmotiv, längd ca 15 cm

PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

Smärre bristning

358926

2016-02-05