Stol 1700-tal

Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal
Stol 1700-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, 1700-tal, furu, bemålad, del av karm i masurbjörk, sitthöjd ca 42 cm

PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

Rygg med äldre lagning, ett ben löst

358927

2016-02-05