Brevgömma

Brevgömma
Brevgömma
Brevgömma
Brevgömma
Brevgömma
Brevgömma

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BREVGÖMMA, jugend, förgylld brons, dekor i relieff i form av kvinnoporträtt, höjd 15 x 15 cm

Bruksslitage

358945

2016-02-05