Skålfat och ljusstakar Josef Ekberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEF EKBERG, skålfat, ljusstakar, 1 par, Gustavsberg, 1900-tal, signerade JE, lysterglasyr i grönt och guld, fatets diameter 31, ljusstakarnas höjd 15 cm

358970

2016-02-05