Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVLAMPA, 1970-tal, stål och mässing, etikettmärkt Tyringe Konsthantverk, höjd 142 cm

Skärm med fläckar och skador

358975

2016-02-05