Mässingsljusstakar bl a Vänskapsknuten

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, mässing, 1900-tal, 1 par, 3 st delvis kolonnformade samt en kandelaber "Vänskapsknuten" Svenskt Tenn, höjd 15-31 cm

Vänskapsknuten omlödd, bruksslitage

358976

2016-02-05