Omega armbandsur 18 k guld
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 18 k guld, Carrée, manuellt urverk, 1960-tal, kvadratisk, guldfärgad urtavla, stavindex, plexiglas, refnr: 111.018, verknr: 20836843, 27x27 mm, krokopressat armband i original med törnlås, garanti/häfte medföljer
Inköpt hos Åke Falk, Urhandel & Juveler, Nybrogatan 3 i Stockholm den 29/2 1968
Armband med slitage, plexiglas med repor, ej funktionstestad
358980
2016-02-08