Lennart Rosensohn

Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): Badande kvinnor, signerad och daterad L Rosensohn -43, olja på pannå, 42x46 cm

358989

2016-02-05