Orrefors ampel 1920-30-tal

Orrefors ampel 1920-30-tal
Orrefors ampel 1920-30-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ORREFORS, ampel, 1920/30-tal, satin slipade dekor av romber i duvblått glas, höjd ca 35, diameter ca 30 cm

ej synligt nagg vid ett av fästena

358994

2016-02-05