Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LARS GYNNING (född 1920): Förlaga till textil, signerad L Gynning, gouache på paper uppfodrad på duk, ca 101x145 cm
Skador
359002
2016-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här