Marcel Mouly

Marcel Mouly
Marcel Mouly

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARCEL MOULY (Frankrike, 1918-2008): Komposition, signerad och daterad, blyerts på papper, ca 20x26 cm

Gulnad, dedikation

359004

2016-02-06