Färglitgrafi
2016-02-06
359010
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Frau mit guitarre", singerad och daterad 1960, färglitografi, ca 47x64 cm
Gulnad