Gustav Wilhelm Palm

Gustav Wilhelm Palm
Gustav Wilhelm Palm

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAV WILHELM PALM (1810-1890), "Karl XII monumentet och Fredriks sten vid Fredrikshall i Norge", signerad och daterad -33, blyertsteckning, 23x35 cm

Skador

359013

2016-02-06