Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAV WILHELM PALM (1810-1890), "Karl XII monumentet och Fredriks sten vid Fredrikshall i Norge", signerad och daterad -33, blyertsteckning, 23x35 cm
Skador
359013
2016-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här