Leander Engström

Leander Engström
Leander Engström

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEANDER ENGSTRÖM (1886-1927): Motiv från Grönland, signerad, litografi, ca 49x65 cm

Gulnad

359018

2016-02-06