Eric Grate etsning

Eric Grate etsning
Eric Grate etsning

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

ERIC GRATE (1896-1983): "Ögon, läppar" signerad Eric Grate, etsning, Stat I, 6/15, 8,5x8 cm, oramad

359028

2016-02-06