Teckningar och akvareller
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TECKNINGAR, AKVARELLER, (1800-tal) ca 20 st, bl.a. G.T Wallén 2 st blyerts, Carl Johansson,Akvarell med påskrift C.XV, blyerts i Ekrensvärds art, emma stokoe, Carl Stefan Bennet, varierande mått
Slitage, skador
359033
2016-02-06