Teckningar och akvareller

Teckningar och akvareller
Teckningar och akvareller
Teckningar och akvareller
Teckningar och akvareller
Teckningar och akvareller
Teckningar och akvareller
Teckningar och akvareller
Teckningar och akvareller

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TECKNINGAR, AKVARELLER, (1800-tal) ca 20 st, bl.a. G.T Wallén 2 st blyerts, Carl Johansson,Akvarell med påskrift C.XV, blyerts i Ekrensvärds art, emma stokoe, Carl Stefan Bennet, varierande mått

Slitage, skador

359033

2016-02-06