Småskrifter ca 45 st 1700-1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SMÅSKRIFTER MM. ca 45 st. 1700-1800-tal.
Några tagna ur band, några oskurna, några inbundna. Flera från J. A. Almquists boksamling och med dennes stämpel

Varierande skick, vissa skador och fläckar

359044

2016-02-10