Småskrifter ca 45 st 1700-1800-tal
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SMÅSKRIFTER MM. ca 45 st. 1700-1800-tal.
Några tagna ur band, några oskurna, några inbundna. Flera från J. A. Almquists boksamling och med dennes stämpel
Varierande skick, vissa skador och fläckar
359044
2016-02-10