Skulptur Dumaige

Skulptur Dumaige
Skulptur Dumaige
Skulptur Dumaige
Skulptur Dumaige
Skulptur Dumaige
Skulptur Dumaige
Skulptur Dumaige
Skulptur Dumaige
Skulptur Dumaige
Skulptur Dumaige

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

SKULPTUR, signerad Dumaige, "Cheval à vendre", kanten märkt Exp on de Paris 1900, brons, på stensockel, höjd ca 34, längd 31 cm

Sockeln med nagg

359045

2016-02-06