Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
SKULPTUR, signerad Dumaige, "Cheval à vendre", kanten märkt Exp on de Paris 1900, brons, på stensockel, höjd ca 34, längd 31 cm
Sockeln med nagg
359045
2016-02-06