Assar Lindbäck olja

Assar Lindbäck olja
Assar Lindbäck olja
Assar Lindbäck olja
Assar Lindbäck olja

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASSAR LINDBECK (född 1930), Tre figurer, signerad och daterad på baksidan Assar Lindbeck 2000, olja på pannå, 30x50 cm, PROVENIENS: Galleri Svenska Bilder, Stockholm
(Assar Lindbeck nationalekonom och professor emeritus i nationalekonomi)

359048

2016-02-07