Leif Knudsen

Leif Knudsen
Leif Knudsen

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEIF KNUDSEN (1928-1975): Komposition, signerad och daterad Leif Knudsen -59, gouache, ca 50x65 cm

359051

2016-02-06