Stig Borglind två etsningar

Stig Borglind två etsningar
Stig Borglind två etsningar
Stig Borglind två etsningar
Stig Borglind två etsningar
Stig Borglind två etsningar
Stig Borglind två etsningar
Stig Borglind två etsningar
Stig Borglind två etsningar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG BORGLIND (1892-1965) (2): "Månuppgång", "Midsommar", signerade Stig Borglind, etsningar, 21,8x26 resp 19,5x20 cm
Midsommar med utställningsetikett från Prins Eugens Waldemarsudde

359052

2016-02-07