Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG BORGLIND (1892-1965) (2): "Månuppgång", "Midsommar", signerade Stig Borglind, etsningar, 21,8x26 resp 19,5x20 cm
Midsommar med utställningsetikett från Prins Eugens Waldemarsudde
359052
2016-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här