Harald Sallberg två etsningar

Harald Sallberg två etsningar
Harald Sallberg två etsningar
Harald Sallberg två etsningar
Harald Sallberg två etsningar
Harald Sallberg två etsningar
Harald Sallberg två etsningar
Harald Sallberg två etsningar
Harald Sallberg två etsningar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963) (2), I min ateljé, Stadshuset, signerade Harald Sallberg, etsningar, 28x23, 29,5x29,5 cm

359071

2016-02-07