Siri Rathsman

Siri Rathsman
Siri Rathsman

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

SIRI RATHSMAN (1894-1974): "Insekter", signerad och daterad Siri Rahtsman 1949, 12/25, färglitografi, ca 57x46 cm

359073

2016-02-06