Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ALICE NORDIN (1871-1948): "Maud", signerad Alice Nordin, daterad 1947, gjutarstämpel Otte meijer eftr, brons, stensockel
359080
2016-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här