Alice Nordin brons

Alice Nordin brons
Alice Nordin brons
Alice Nordin brons
Alice Nordin brons
Alice Nordin brons
Alice Nordin brons
Alice Nordin brons
Alice Nordin brons
Alice Nordin brons
Alice Nordin brons

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ALICE NORDIN (1871-1948): "Maud", signerad Alice Nordin, daterad 1947, gjutarstämpel Otte meijer eftr, brons, stensockel

359080

2016-02-05