Soffa nyrokoko

Soffa nyrokoko
Soffa nyrokoko
Soffa nyrokoko
Soffa nyrokoko
Soffa nyrokoko
Soffa nyrokoko
Soffa nyrokoko
Soffa nyrokoko

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFA, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, skulpterat o genombrutet krön, sitthöjd ca 40, längd ca 137 cm

Framben med lagningar, hjultrissor saknas, senare klädsel, del av kantband saknas

359084

2016-02-06