C H Burt oljemålning

C H Burt oljemålning
C H Burt oljemålning
C H Burt oljemålning
C H Burt oljemålning
C H Burt oljemålning
C H Burt oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

2 000 SEK

CHARLES THOMAS BURT (1823-1902), "A cornish Harbour" signerad och daterad 1883, olja på duk, 42x62 cm

Dukskada

359086

2016-02-06