Gottfrid Kallstenius
2016-02-06
359101
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad G Kallstenius -36, olja på duk, 73x80 cm