Sjuan-stolar
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARNE JACOBSEN, stolar, 1+3 st, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark, gul- resp svartlackerat böjträ, stålunderrede, de svarta daterade 1967, sitthöjd ca 43 cm
slitage, delvis renoverade, en stol saknar kåpa
359112
2016-02-06