Sjuan-stolar

Sjuan-stolar
Sjuan-stolar
Sjuan-stolar
Sjuan-stolar
Sjuan-stolar
Sjuan-stolar
Sjuan-stolar
Sjuan-stolar
Sjuan-stolar
Sjuan-stolar
Sjuan-stolar
Sjuan-stolar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARNE JACOBSEN, stolar, 1+3 st, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark, gul- resp svartlackerat böjträ, stålunderrede, de svarta daterade 1967, sitthöjd ca 43 cm

slitage, delvis renoverade, en stol saknar kåpa

359112

2016-02-06